Rekolekcje uwolnienia oparte na motywach biblijnych

13-15 marca 2020 r. – Rekolekcje Uzdrowienia „Dawid”
27-29 marca 2020 r. – Rekolekcje Uświęcenia w Duchu „Paweł” (tylko dla tych, którzy brali już udział w rekolekcjach „Dawid” i „Mojżesz”)

Prowadzi ks. Jan Reczek z pomocą świeckich zaangażowanych w grupach modlitewnych Archidiecezji Krakowskiej.

Specyfiką rekolekcji jest powiązanie głoszenia Słowa z posługą modlitwy wstawienniczej nad uczestnikami spotkania. Rekolekcje przeznaczone są dla osób dorosłych pragnących wzrastać w wolności Dziecka Bożego dla jak najpełniejszego poddania Duchowi Świętemu. Jest rzeczą pożądaną, żeby uczestniczyli w nich ci, którzy już świadomie wkroczyli na drogę uzdrowienia wewnętrznego – przez udział w Rekolekcjach Uzdrowienia” Mojżesz „ i „Dawid” . Uczestnicy przyjeżdżają przygotowani do pełnego udziału w Eucharystii – po spowiedzi świętej (nie należy liczyć na możliwość posługi sakramentalnej w czasie ćwiczeń rekolekcyjnych). Warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach jest całkowite wyłączenie telefonów, smartfonów i innych narzędzi komunikacji od godz. 17.45 w piątek do niedzielnego obiadu.

Rekolekcje zaczynają się w piątek o godz. 17:00 (zakwaterowanie od godz. 15.00), kończą się w niedzielę o godz. 13:00.

KOSZT: (nocleg z wyżywieniem )

W pokoju jednoosobowym- 400 zł
W pokoju dwuosobowym – 340 zł od osoby

Płatność gotówką w Ośrodku

W razie rezygnacji z rekolekcji proszę powiadomić ośrodek drogą e-mailową najpóźniej do 10 dni przed terminem rozpoczęcia. Rezygnacja w terminie późniejszym będzie wiązała się z wpłatą na rzecz Ośrodka 50% kosztów uczestnictwa w rekolekcjach. Zgłoszenie na rekolekcje poprzez wypełnienie formularza jest jednocześnie akceptacją powyższych warunków.

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą:
– Notatnik
– Długopis
– Wygodne obuwie do używania w Ośrodku Rekolekcyjnym
– Lekarstwa, które są Ci potrzebne

 

Powyższe informacje mają charakter poufny, zbierane są wyłącznie w celu potwierdzenia przyjęcia na wybrany termin rekolekcji i nie naruszają Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)

About the Author

You may also like these

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się zaakceptować naszą Politykę Prywatności i Politykę Cookies.
Translate »