Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego

8-10 stycznia 2021 r. – Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego „DAWID” 

22-24 stycznia 2021: Rekolekcje Uświęcenia „ PAWEŁ”  (tylko dla tych, którzy brali już udział w rekolekcjach „Dawid” i „Mojżesz”)

Prowadzi ks. Jan Reczek z pomocą świeckich zaangażowanych w grupach modlitewnych Archidiecezji Krakowskiej.

Zapraszamy w pierwszej kolejności tych, którzy byli zgłoszeni na rekolekcje w marcu 2020 roku. 

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach jest stan zdrowia. Osoba przyjeżdżająca na rekolekcje nie może mieć objawów infekcji koronawirusem, nie podlega  kwarantannie i nie miała kontaktu z osobami z potwierdzonym zakażeniem SARS CoV-2. W trosce o bezpieczeństwo Gości oraz pracowników, Misjonarski Ośrodek Formacyjny VINCENTINUM  wprowadził szereg procedur związanych z obsługą Gości i codziennym życiem obiektu. Celem nowych wytycznych jest ochrona zdrowia i zapewnienie bezpiecznego pobytu. Goście i pracownicy mają obowiązek  dezynfekować ręce na terenie obiektu, zakładać maseczki i zachowywać bezpieczną odległość w kontaktach bezpośrednich.   Pokoje po każdym Gościu są wietrzone i dezynfekowane. Stosujemy się do wszystkich wymaganych prawem rozporządzeń i zaleceń przekazanych przez Główny Inspektorat Sanitarny. Ze względu na sytuację pandemiczną i dbając o bezpieczeństwo  proponujemy uczestnikom rekolekcji  pokoje 1 osobowe, w pokojach 2 osobowych mogą zamieszkać osoby tworzące wspólnoty rodzinne lub te, które obie podejmą decyzje o  zakwaterowaniu w    pokoju 2 osobowym.  

Specyfiką rekolekcji jest powiązanie głoszenia Słowa z posługą modlitwy wstawienniczej nad uczestnikami spotkania. Rekolekcje przeznaczone są dla osób dorosłych pragnących wzrastać w wolności Dziecka Bożego dla jak najpełniejszego poddania Duchowi Świętemu. Jest rzeczą pożądaną, żeby uczestniczyli w nich ci, którzy już świadomie wkroczyli na drogę uzdrowienia wewnętrznego – przez udział w Rekolekcjach Uzdrowienia” Mojżesz „ i „Dawid” . Uczestnicy przyjeżdżają przygotowani do pełnego udziału w Eucharystii – po spowiedzi świętej (nie należy liczyć na możliwość posługi sakramentalnej w czasie ćwiczeń rekolekcyjnych). Warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach jest całkowite wyłączenie telefonów, smartfonów i innych narzędzi komunikacji od godz. 17.45 w piątek do niedzielnego obiadu.

Rekolekcje zaczynają się w piątek o godz. 17:00 (zakwaterowanie od godz. 15.00), kończą się w niedzielę o godz. 13:00.

KOSZT: ( uczestnictwo i nocleg z wyżywieniem )

  • W pokoju jednoosobowym- 420 zł
  • W pokoju dwuosobowym – 380 zł od osoby
  • Płatność gotówką w Ośrodku

W razie rezygnacji z rekolekcji proszę powiadomić ośrodek drogą e-mailową najpóźniej do 10 dni przed terminem rozpoczęcia. Rezygnacja w terminie późniejszym będzie wiązała się z wpłatą na rzecz Ośrodka 50% kosztów uczestnictwa w rekolekcjach. Zgłoszenie na rekolekcje poprzez wypełnienie formularza jest jednocześnie akceptacją powyższych warunków.

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą:

  • Notatnik
  • Długopis
  • Wygodne obuwie do używania w Ośrodku Rekolekcyjnym
  • Lekarstwa, które są Ci potrzebne

 

Podobne tematy

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się zaakceptować naszą Politykę Prywatności i Politykę Cookies.
Translate »