Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego

Dla osób, które szukają pomocy duchowej w rekolekcjach prowadzonych w naszym Ośrodku przez ks. Jana Reczka i towarzyszących mu świeckich (charyzmatyczna Wspólnota „Zdrój Miłosierdzia”) zamieszczamy poniżej podstawowe informacje o charakterze poszczególnych spotkań:

Termin: 28-30.01.2022 r. (Brak miejsc)
Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego „Dawid” – dla tych, którzy pragną wkroczyć na drogę wewnętrznego uzdrowienia, szukają łaski zamykającej trudne historie dotychczasowego życia i chcą otworzyć serce dla Zbawiciela przynoszącego dar pokoju.

Termin: 25-27.02.2022 r. (Brak miejsc)
Rekolekcje Uświęcenia w Duchu „Paweł” – proponowane tym, którzy weszli w drogę uzdrowienia (uwolnienia) z pomocą przynamniej jednych z rekolekcji („Dawid” lub „Mojżesz”) i pragną tak poddać życie Jezusowi jako Panu, aby Duch Święty mógł czynić ich swoim narzędziem.

Termin: 25-27.03.2022 r.
Rekolekcje Nowy Żar Serca „Eliasz” – dla tych, którzy szukają ożywienia łaski w trudnym czasie duchowego zamętu, a wcześniej już doświadczyli pogłębienia życia duchowego przynajmniej w jednych rekolekcjach prowadzonych przez ks. Jana i Wspólnotę „Zdrój Miłosierdzia” lub należą do jakiejś grupy modlitewnej.

Opisane powyżej rekolekcje mają charakter trzystopniowego ożywienia przymierza z Bogiem, którego uczestnikami staliśmy się w sakramentach inicjacji chrześcijańskiej.

Uczestnicy przyjeżdżają przygotowani do pełnego udziału w Eucharystii – po spowiedzi świętej. Warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach jest całkowite wyłączenie telefonów, smartfonów i innych narzędzi komunikacji od godz. 17.45 w piątek do niedzielnego obiadu.

Rekolekcje zaczynają się w piątek o godz. 17:00 (zakwaterowanie od godz. 15.00), kończą się w niedzielę o godz. 13:00.

KOSZT: (uczestnictwo i nocleg z wyżywieniem)
w pokoju jednoosobowym – 420 zł.
w pokoju dwuosobowym – 380 zł. od osoby.

Płatność gotówką w Ośrodku.

W razie rezygnacji z rekolekcji proszę powiadomić ośrodek drogą e-mailową najpóźniej do 10 dni przed terminem rozpoczęcia. Rezygnacja w terminie późniejszym będzie wiązała się z wpłatą na rzecz Ośrodka 50% kosztów uczestnictwa w rekolekcjach. Zgłoszenie na rekolekcje poprzez wypełnienie formularza jest jednocześnie akceptacją powyższych warunków.

Specyfiką rekolekcji jest powiązanie głoszenia Słowa z posługą modlitwy wstawienniczej nad uczestnikami spotkania. Rekolekcje przeznaczone są dla osób dorosłych pragnących wzrastać w wolności Dziecka Bożego dla jak najpełniejszego poddania Duchowi Świętemu.

Zapisy od 01.12.2021 r.
www.vincentinum.misjonarze.pl (formularz zgłoszeniowy)
vincentinum@misjonarze.pl
telefonicznie: 514 993 939 lub +48 12 282 13 22

Uwaga!!! Zgłoszenia na rekolekcje przyjmuje tylko Ośrodek Formacyjno – Rekolekcyjny Vincentinum.

[wpforms id=”683″]

Podobne tematy

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się zaakceptować naszą Politykę Prywatności i Politykę Cookies.
Translate »