Rekolekcje z duchowością O. Dolindo

20-22 MARCA 2020 r.

Prowadzący:  Joanna Bątkiewicz-Brożek – dziennikarka, tłumaczka, autorka bestsellerów: Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda, Różaniec zawierzenia z ks. Dolindo oraz Droga Krzyżowa z ks. Dolindo Ruotolo. Publikowała m.in. na łamach „Gościa Niedzielnego”, „Tygodnika Powszechnego”, „Więzi” i „Znaku”.  i ks. Szczepan Szpoton CM – misjonarz, wykładowca teologii moralnej i bioetyki na UPJPII i na Instytucie Teologicznym Księży Misjonarzy, wychowawca kleryków w Wyższym Seminarium Księży Misjonarzy w Krakowie.

KOSZT: (nocleg z wyżywieniem )

W pokoju jednoosobowym- 260 zł
W pokoju dwuosobowym – 220 zł od osoby

Płatność gotówką w Ośrodku

Rekolekcje zaczynają się w piątek o godz. 17:00 (zakwaterowanie od godz. 15.00), kończą się w niedzielę o godz. 13:00.

W razie rezygnacji z rekolekcji proszę powiadomić ośrodek drogą e-mailową najpóźniej do 10 dni przed terminem rozpoczęcia. Rezygnacja w terminie późniejszym będzie wiązała się z wpłatą na rzecz Ośrodka 50% kosztów uczestnictwa w rekolekcjach. Zgłoszenie na rekolekcje poprzez wypełnienie formularza jest jednocześnie akceptacją powyższych warunków.

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą:
– Notatnik
– Długopis
– Wygodne obuwie do używania w Ośrodku Rekolekcyjnym
– Lekarstwa, które są Ci potrzebne.

Powyższe informacje mają charakter poufny, zbierane są wyłącznie w celu potwierdzenia przyjęcia na wybrany termin rekolekcji i nie naruszają Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)

About the Author

You may also like these

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się zaakceptować naszą Politykę Prywatności i Politykę Cookies.
Translate »