Po raz kolejny zapraszam do Misjonarskiego Ośrodka Formacyjnego Vincentinum w Krzeszowicach na Tydzień Formacji Wincentyńskiej w dniach 2022 r. Tydzień Formacji Wincentyńskiej jest propozycją pogłębienia duchowości św. Wincentego a Paulo połączoną z wakacyjnym wypoczynkiem. Istotnymi elementami programu będzie codzienna Eucharystia oraz nabożeństwa wspólnotowe, zwiedzanie okolic. Zaplanowano także czas na wypoczynek i osobistą modlitwę
Zaproszenie kieruję do wszystkich tworzących Rodzinę wincentyńską (młodzież i dorośli) a także do tych, którzy pragną poznać duchowość św. Wincentego a Paulo, łącząc to z wakacyjnym wypoczynkiem.

W programie przewidziano: wykłady, prelekcje, pokazy multimedialne, warsztaty, ciekawe filmy. Nauka śpiewu prowadzona przez młodzież ubogaci przeżywanie liturgii i codziennej Mszy Świętej. Przewidziane jest także zwiedzanie ciekawych miejsc w okolicy. Nie zabraknie czasu na wypoczynek i osobistą modlitwę.

Do dyspozycji uczestników jest kaplica, sala konferencyjna, kawiarnia, sala telewizyjna, 2 ha parku ze ścieżkami spacerowymi.

Serdecznie zapraszam ks. Jerzy Górny CM

Ks. Jerzy Górny CM Tel.:608-241-429 lub e-mail domrek@misjonarze.pl

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się zaakceptować naszą Politykę Prywatności i Politykę Cookies.
Translate »